Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count w comment_node_page_additions() (linia 728 z /home/ozzpdmif/domains/ozzpdmif.pl/public_html/modules/comment/comment.module).

Wszystkim fizjoterapeutkom i fizjoterapeutom z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii życzymy wiele energii, cierpliwości, empatii i troski o pacjenta, a także umiejętności docenia niebywałej wartości swojego zawodu!

W związku z tematem przewodnim tegorocznego święta: bólem przewlekłym, życzymy również Waszym pacjentom, abyście jak najlepiej mogli wspierać ich w życiowych trudnościach.

8 września to święto całej światowej społeczności fizjoterapeutycznej, obchodzone od 26 lat z inicjatywy World Physiotherapy. World Physiotherapy to największa organizacja zrzeszająca fizjoterapeutów z całego świata (ponad 685 tys. członków i 125 organizacjach członkowskich).

W 2022 r. tematem wiodącym obchodów Światowego Dnia Fizjoterapii jest rola fizjoterapii i fizjoterapeutów w zapobieganiu i leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Fizjoterapeuci pomagają pacjentom dotkniętym tym schorzeniem funkcjonować w codziennym życiu, radzić sobie z bólem, ale odgrywają również kluczową rolę w zapobieganiu chorobie, zalecając aktywności czy ćwiczenia w ramach fizjoprofilaktyki.

Więcej szczegółów na temat dzisiejszego święta można przeczytać na: https://kif.info.pl/dzis-swiatowy-dzien-fizjoterapii/