Wrzesień 2016

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w manifestacji która odbędzie się w dniu 24-09-2016 o godz 12 w Warszawie na Placu Zamkowym.Jeśli chcemy pracować w dobrych warunkach, zapwnić pacjentom dostęp do diagnostyki, specjalistyki, fizjoterapii i dobrze zarabiać walczmy wspólnie o zwiększenie nakładów na służbę zdrowia.

W związku z uczestnictwem naszych organizacji w marszu w dniu 24 09-2016 w Warszawie  zebranie Zarządu  naszej organizacji z dnia 16-09-2016 odwołane.

Wszystkie pojazdy maja być oznakowane logo PZM - do wydrukowania wysłane do każdej organizacji

Członkowie OZZPDMIF wyjazd z Wrocławia  pierwszy przystanek godz 5.00 -ul>Borowska przy Aguaparku -odpowiedzialna Maria Ałaszkiewicz-Pietr

                                                                 drugi przystanek godz.5.10  zatoczka między pl.Grunwaldzkim a ul. Norwida za przystankiem MPK - odpowiedzialna Elżbieta Janiszewska

                                                                 całością kieruje Barbara Dudek

Bardzo dziękuję wszystkim członkom naszej organizacji którzy przyjechali do Warszawy wspierając  działania naszego Zarządu o poprawę warunków pracy i płacy zawodów które reprezentujemy.Szczególne podziękowania dla Radomska, Nysy,Opola,Wrocławia za bardzo aktywną działalność.W załączeniu przedstawiam kilka zdjęć.

Na zaproszenie Przewodniczącego Sejmowej Komisji Zdrowia  Bartosza Arłukowicza  nasi przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu które odbyło się w dniu 22-09-2016 w Sejmie.Omawiane były problemy dotyczące zawodów przez nas reprezntowanych czyli diagnostyki laboratoryjnej, radiologii, fizjoterapii.

Zostaliśmy zaproszeni na posiedzenie Sejmowej Komisji Zdrowia na dzien 23-09-2016 raz na dzień 04-10-2016.

W dniu 27-09 .2016 potwierdziliśmy obecność naszych przedstawicieli na spotkaniu z Panem Ministrem Konstantym Radziwiłłem.